pohřeb

Rozlučte se tak, jak sami chcete.

Poslední rozloučení je způsob, jak v sobě uzavřít kapitolu, kterou jste prožívali se zesnulým. A tomu by měla odpovídat také forma smutečního obřadu. Ale na to je třeba vynaložit obrovské množství energie, kterou pozůstalí obvykle nemají. Potřebují se vyplakat a bolestný je pro ně už třeba jen výběr oblečení, které bude mít zesnulý na posledním rozloučení oblečené do rakve.

Aby všechno proběhlo bez starostí, potřebuje rodina od prvních hodin po úmrtí profesionální pomoc. Potřebuje pohřební ústav, který se o všechno postará. Takovým je třeba Pohřební ústav Škarek sídlící v Kojeticích nedaleko Třebíče. Pokud si je objednáte, získáte skvělý servis lidí, kteří své práci rozumí a vše zajistí tak, aby to rodinu obtěžovalo co nejméně.

Zařídí vše – od převozu zesnulého z místa úmrtí do márnice, dle preferencí pozůstalých objedná rakev, květiny, svíčky a další dekorace a také zvolí charakter posledního rozloučení, které může být jak tradiční s církevním obřadem, tak civilní. Pohřbít lze samozřejmě i bez obřadu, pokud si to rodina přeje. U pohřbů s obřadem doporučí vhodného mluvčího, případně hudební doprovod. Rodina také určuje, zda se po obřadu ostatky uloží s rakví do hrobu, nebo pozůstalí dostanou po kremaci urnu s popelem.

Pohřební ústav Škarek umí také zajistit vybudování pomníku na hřbitově, včetně potřebných kamenických prací, výzdoby a případně také fotokeramických rámečků. S organizací posledních rozloučení i zajišťováním pohřbu mají bohaté zkušenosti. Své služby nenabízejí jen klientům v okolí Třebíče, ale po celé republice. V případě nutnosti zajistí převoz ostatků z České republiky do zahraničí i naopak. Zastihnete je 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, a to i o svátcích. Na webu firmy najdete také spoustu praktických informací, které vám pomohou překonat obtížné dny a nastartovat nový život.

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy