Oblečení

Oblečení za rozumné ceny

Když chcete nakupovat oblečení efektivně, a ne v předražených prémiových řetězcích, máte na výběr dvě alternativy – buď second hand, nebo outlet. Stejně tak je tomu, pokud chcete kvalitní oblečení za rozumné ceny prodávat.

Jak pro outlety, tak pro second handy je důležité mít stálou dodávku kvalitního textilního zboží za velkoobchodní ceny. A právě takovou nabídku pro oba typy obchodů má velkoobchod Opatex.

Proč v době, kdy skoro všichni potřebují šetřit, utrácet zbytečně peníze za oblečení? Nabídněte svým zákazníkům kvalitu za rozumné ceny a ekonomická krize se pro vás stane naopak příležitostí, jak rozjet své podnikání. Stačí si najít vhodný prostor a objednat to správné zboží. Pokud ale nevíte, jak začít, zkušení pracovní firmy Opatex vám při spouštění nového obchodu rádi pomohou.

Společnost Opatex sídlí v obci Opatov, která leží mezi Svitavami a Českou Třebovou. Má jednu z nejširších nabídek secondhandového, ale i outletového oblečení u nás. Nemáte-li čas jet přímo do firemního skladu? Nevadí, online katalogy najdete i na webu. Ale pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, jak se třídí každý den desítky tun oblečení, bytového textilu i dalšího zboží, domluvte si schůzku. Sklad má plochu 15 000 m2 a jen na třídění textilního zboží zde pracuje na 150 lidí.

Každý den se do firemního skladu s celkovou plochou 15 000 m2 doveze kolem 50 tun nového textilního zboží, které vyškolení pracovníci firmy roztřídí do čtyř kategorií. Jen nejvyšší jakost končí na pultech českého second-handového maloobchodního trhu. Aby se na ně oblečení či bytový textil dostalo, musí být posouzena kvalita materiálu i ušití, míra obnošenosti, kategorie oblečení (dámské, pánské i dětské oblečení) apod. V nabídce je i kožené zboží (obuv, kabelky, opasky), či dětské hračky.

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy