kontejnery

Dočasná kontejnerová oddělení

Vzhledem k tomu, že počet nových případů neustále roste, objevil se opět problém s nedostatkem nemocničních lůžek.

Atak se začaly využívat přepravní kontejnery jako dočasná oddělení pro urychlení testování s cílem bojovat proti další vlně zákeřného koronaviru.

Aby se zmírnil tlak na lékařský systém, začali se instalovat „kontejnerová oddělení“, které jdou ruku v ruce s nemocnicemi.

Přepravní kontejnery lze spojit a vytvořit plnohodnotné mobilní polní nemocnice v poměrně krátkém čase, což je velké plus.

Spojili se strojírenské firmy, logističtí odborníci a dodavatelé zdravotnického vybavení a společně vytvořili propojené jednotky pro respirační onemocnění, které jsou navrženy tak, aby byly vystaveny stejně rychle jako stany, ale aby byly stejně bezpečné jako nemocnice s „biologickým obalem“.

Konstrukce kontejnerů se rychle sestavují a demontují a zároveň je lze přemisťovat z epicentra do epicentra po silnici, železnici a lodi, v rámci zemí a z města do města po celém světě.

Vlna infekcí, která propukla v zimě 2020, se ukazuje jako zatím nejhorší, protože na různých místech světa se objevuje příliš mnoho ohnisek, od pečovatelských domů po restaurace, sauny a vojenské jednotky.

Rostoucí počet mladých, asymptomatických pacientů i pacientů s neznámými způsoby infekce je také znepokojující. 

Data ukázala, že více než 80 procent nemocničních lůžek pro infekční nemoci je obsazeno.

Do boje s Covid - 19 je celosvětově zapojena i armáda.

Úřady rovněž začaly umožňovat bezplatné testování a anonymní testování ve snaze povzbudit více lidí, aby se nechali otestovat bez ohledu na to, zda vykazují příznaky nebo přicházejí/nepřicházejí do styku s potvrzenými případy.

Ke kontejnerovému odběrovému místu či dočasné nemocnici se dají přistavit i mobilní toalety nebo místa ohraničíme mobilním oplocením.

kontejnery, nemocniční lůžka, koronavir, covid-19

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy