svítilna

Taktická svítilna je ideální na procházky i outdoorové aktivity

Pořádně si na něco posvítit, mít vždy přehled o tom, co se kolem vás děje. A to i když se už opravdu hodně stmívá. Řešením je pořízení svítilny, kterou mají ve své výbavě běžně i profesionálové, tedy například zaměstnanci záchranné služby.

Obstojí v nepříznivých světelných podmínkách, nevadí jí ani velké rozdíly teplot. Další výhodou je pak velmi nízká hmotnost, takže svítilnu vezmete velmi snadno do kapsy u kabátu nebo bundy, abyste ji použili v pravý čas.

Několik režimů svícení pro různé situace

Velký dosvit nebo naopak potřeba svítit jen pár metrů před sebe, zato s velmi výraznou intenzitou? Záleží na tom, čemu aktuálně dáváte přednost, protože taktická svítilna si poradí s oběma výzvami na jedničku, bez potíží zvládne více světelných režimů. Hodí se i dětem na jejich letní tábor, cyklistické projížďky nebo například i delší procházky v přírodě, možností využití je celá řada a fantazii se žádné meze nekladou. Posvítit si totiž můžete na cestu i uprostřed lesa, protože výkon svítilny nabídne skutečně zajímavá čísla. Voděodolnost zaručí, že se neztratíte ani za deště, dostatečný světelný tok se osvědčí i během mlhavých podvečerů, které nejsou jen dílem podzimu.

Výborný společník do každé nepohody

Osvětlit problém, ukázat na nepřehledná místa. To vše dokáže s grácií sobě vlastní výkonná svítilna, se kterou se nemusíte obávat ani delších vycházek, při kterých je nejisté, jak se vlastně zachová počasí. Rychlé dobíjení, díky němuž se budete moci brzy vydat na cestu. Ale také kvalitní materiál, jenž odolá nejen dešťovým kapkám a například i praktický klip pro zavěšení, to jsou přednosti moderních svítilen, které si můžete už brzy vyzkoušet v praxi. Prohlédněte si nejzajímavější z aktuálních modelů na cel-tec.cz!

svítilna, procházky, outdoorové aktivity

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy