Přepravní kontejner

Přepravní kontejner se změnil ve stylovou prodejní galerii

Možná jste již slyšeli o přepravě kontejnerových domů ale v argentinské Cordobě je z kontejnerů prodejní galerie pro začínající rekreační a rezidenční výstavbu. Myšlenka je svěží, nápaditá a dokonale využívá dostupné zdroje, a to i při snižování nákladů. Místo výstavby zcela nové kancelářské budovy nabízejí prodejní prostory přepravních kontejnerů alternativu rozpočtu, která může snadno najít budoucí využití.

Je to také skvělý způsob, jak přilákat potenciální zákazníky, kteří si okamžitě všimnou neobvyklé atmosféry, kterou kontejnery dokáží zapůsobit i na toho nejnáročnějšího zákazníka!

Forma prodejní jednotky přepravního kontejneru  je nenáročná a ergonomická. Jeho tmavý exteriér je rozbit pomocí velkých skleněných oken od podlahy ke stropu a posuvných skleněných dveří, které jej otevírají do krajiny.

Bílé čiré závěsy umožňují těm uvnitř regulovat přirozené světlo, i když osvětlení dráhy přejde po západu slunce.

Dočasná jednotka je umístěna pod dvěma obřími stromy, které nabízejí dostatek stínu.

A chtěli byste i vy, takový svůj umělecký projekt? Svůj kontejner? V dnešní době to není opravdu nic těžkého, si takový přepravní kontejner zapůjčit a dočasně si ho umístit, kam potřebujete.

Představivosti se, jak vidno meze nekladou

Kontejnery lze využít na skladování, jako sanitární a obytné zázemí, ale jsou vhodné i jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárny, bistra a jiné.

Nemusíte žít zrovna v argentinské Cordobě, abyste své ideály převedli do reality.

Pokud váš vysněný, originální projekt sahá více do hloubky, pronajměte si třeba i mobilní oplocení: například pro ochranu před nežádoucím vniknutím do objektu, před krádeží, pro vymezení prostoru nebo usměrnění pohybu osob po areálu či mobilní toalety: mobilní WC jsou nejsnadnějším a nejrychlejším řešením dočasného sociálního zázemí téměř kdekoliv.

Přepravní kontejner, prodejní galerie

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy