výroba

Efektivnost výroby je stále aktuálnějším požadavkem doby

Vyrábět tak, aby výroba vyžadovalo co nejméně energie, lidské práce i spotřeby materiálů, je stále větší nutností. Zejména vysoká energetická náročnost je přímo ohrožením existence mnoha výrobních provozů. Často ale stačí i méně náročné investice na to, aby se výrobní náklady ustálily, nebo dokonce snížily. Chce to ale najít firmu, která umí vyrobit či upravit výrobní linky přesně podle potřeb svých zákazníků. A právě takovou je firma KONEL s.r.o., která se konstrukcí, výrobou a modernizací výrobních linek a strojů zabývá již tři desetiletí.

Pokračovat ve čtení

energie

Vyšší produkce energie v plusové čtvrti

Vyšší produkce energie z obnovitelných zdrojů než roční spotřeba. To je hlavní charakteristika takzvané energeticky plusové čtvrti, která tak energii může poskytovat i do svého okolí a svým obyvatelům zajistit prakticky fixní ceny energie.

Pokračovat ve čtení

plynové vytápění

Kolik stojí instalace plynového vytápění?

Výběr správné formy vytápění pro váš domov je poměrně náročný. Je to rozhodnutí na několik příštích let nebo i více než deset let. Mnoho lidí si klade otázku, zda se vyplatí rozhodnout se pro plynové vytápění, nebo zda budou lepší tradiční materiály (např. uhlí nebo dřevo)? Plynové vytápění je mnohem komfortnější než jiná řešení. Instalace určené k vytápění domu plynem jsou prakticky zcela samoobslužné.

plynové vytápění, plyn, ohřev vody

Pokračovat ve čtení

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy